• 11
  06

  Už len posledný deň!

  Ako ste si už určite všimli, na objednanie odvozu elektroodpadu zostáva už len jediný deň. Využite prosím ešte tento čas na posledné objednávky odvozov a taktiež objednávky odmien. Ak však tento termín nestihnete, nemusíte sa obávať, elektroodpad odvezieme v septembri, bodíky sa Vám automaticky prenesú do budúceho školského roku a odmeny na Vás taktiež do septembra počkajú:-).

 • 22
  05

  Už len 3 týždne

  Na objednávky odvozov elektroodpadu a objednávky odmien z nášho katalógu máte od dnes už len tri týždne. Ak je to len trocha možné, nenechávajte si odvozy a objednávky na posledný možný termín. Vyhneme sa tak spolu možným nedorozumeniam a omeškaným termínom dodania. Body na nákup odmien z nášho katalógu si však pokojne možete ponechať do ďalšieho školského roku. Ďakujem za porozumenie a teším sa na Vaše objednávky:-)

 • 17
  05

  Vyhodnotenie 9. úlohy - Deň Zeme s Recyklohrami

  Trvalo to troška dlhšie, ale výsledky sú už známe. Naozaj bolo veľmi ťažké hodnotiť Vaše aktivity, pretože boli všetky krásne a hlavne dopomohli našej Zemi aspoň k malej "očiste", ktorú tak súrne potrebuje. Najlepšie je, že mám pocit, že Deň Zeme na Vašich školách nebol len o aktivite ako takej, ale o tom, čo vo Vás daná aktivita zanechala.....od toho dňa možno niekto už neodhadzuje papieriky zo žuvačky na zem, niekto povyberá zo šuflíkov staré elektrospotrebiče a donesie ich do červenej nádoby v škole, niekto chodí častejšie peši a niekto nenechá tiecť vodu pri čistení zubov. Hovoríte si....maličkosti!!! No práve tieto maličkosti sú znakom, že sa začíname správať k našej Zemi a životnému prostrediu správne a snažíme sa ich chrániť....a presne toto bolo cieľom Dňa Zeme. Ale aby sme neostali len pri slovách, poďme sa pozrieť aj na Váš bodový zisk a Vaše práce.

 • 03
  05

  Posledná úloha v tomto školskom roku

  V mesiaci máj vyhlasujeme poslednú úlohu v tomto školskom roku. Tentokrát to nebude iba o súťažení. V aktuálnej úlohe budete mať možnosť okrem svojej fantázie prejaviť aj dobré srdiečka. Ste zvedaví, čo sme pre Vás pripravili?

 • 13
  04

  Hodnotenie 8. úlohy

  Ste zvedaví ako dopadlo hodnotenie 8. úlohy? Priznávame, vybrať práce, ktoré boli niečím jedinečné, bolo ťažké, pretože také boli skoro všetky. No aj keď ťažko, rozhodnúť sme sa museli...pozrite si ako to celé dopadlo…

 • 02
  04

  Deň Zeme s Recyklohrami

  22. apríla sa na celom svete oslavuje Deň Zeme. Zapojte sa aj vy a Vaša škola do oslavy tohto sviatku a splňte pritom našu ďalšiu úlohu. Okrem zábavy a dobrého pocitu Vám samozrejme, ako vždy, pribudnú na konte školy ďalšie bodíky.

 • 15
  03

  Vyhodnotenie 7. úlohy

  Ďakujeme všetkým, ktorí sa zúčastnili našej siedmej úlohy a to kresleniu alebo výrobe ideálneho elektrospotrebiča. Priznávame, že spomedzi vašich prác bolo naozaj veľmi ťažké vybrať tie najoriginálnejšie, najlepšie, najzaujímavejšie, naj ……. Mnohé práce by si zaslúžili uzrieť svetlo sveta ako reálni pomocníci, ktorých by sme si mohli kúpiť v obchode

 • 05
  03

  Nová úloha

  V novom mesiaci máme pre Vás novú úlohu, keďže tá minulá - kreatívna sa Vám veľmi páčila. Pripravili sme pre Vás opäť tvorivú úlohu, a to výrobu zberného boxu na batérie a monočlánky. Či bude vyzerať ako malý kontajner alebo ako mimozemský hltač batérií je len na Vás. Už teraz sa nevieme dočkať Vašich originálnych výtvorov.

 • 06
  02

  Milí Recyklohráči!

  Po prázdninách sa opäť hlásime s novou úlohou. Tentokrát trocha potrápime Vašu fantáziu, pretože zadaním je vymyslieť, alebo vytvoriť ideálny elektrospotrebič, v ktorom sa môže spájať viacero funkcií, alebo môže používať energiu Vášho smiechu.....fantázii sa medze nekladú. Všetko závisí len a len na Vašej predstavivosti , a preto dúfame, že tá Vaša bude bez hraníc a pri hodnotení prác budeme len užasnuto krútiť hlavami.....takže Recyklohráči....pustite sa do toho a získajte pre školu opäť nejaké bodíky.

 • 02
  02

  Vyhodnotenie 6. úlohy Mapa

  Šiestej úlohy – Mapa, sa zúčastnilo 143 škôl a pridelili sme celkovo 40 600 bodov. Ďakujeme Vám za veľmi kreatívne a prehľadné Mapy. Veríme, že ste sa pri plnení tejto úlohy bavili so svojimi žiakmi tak dobre, ako my pri vyhodnocovaní. Do detektívneho pátrania sa zapojili materské, základné školy I. stupeň aj II. stupeň, stredné a aj špeciálne školy.

1291
registrovaných škôl
COOKIES
Recyklohry potrebuje Váš súhlas k využitiu jednotlivých dát, aby Vám okrem iného, mohol ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na tlačidlo Prijať všetko.
Prijať všetko
Súhlas môžete odmietnuť tu.