• 26
  04

  Súťaž o lístky na koncert Hurra Torpedo

  Si rocker telom i dušou a vieš si zahrať hoci i na mikrovlnke? Cítiš sa občas tak trochu ako torpédo? Potom si tu správne :) Využi svoj talent a hraj s nami o lístky na koncert kapely Hurra Torpedo pre seba a svojich priateľov. Stačí ak nám zašleš fotografiu, kde zapózuješ ako „torpédo“ a hráš o 10 lístkov na piatkový koncert! Vstupenky získa ten, kto ukáže najlepší torpédo #SWAG.

 • 14
  04

  Neviete čo s použitými tonermi a cartridgami?

  Hromadia sa vám na škole staré tonery a cartridge a neviete čo s nimi? Máme pre vás skvelú správu! Objednajte si od nás zberný box na použité tonery a cartridge a zbierajte body naviac!  

 • 07
  04

  Festival hory a mesto je tu!

  Už zajtra (8.4.2016) sa vidíme na festivale Hory a mesto. Máme pre vás prichystané zaujímavé súťaže, ukážku výroby batérií z domácich surovín i eko divadielko v hlavnej roli s baterkou Terkou! Vezmite so sebou svoje vybité batérie a získajte od nás len v tento deň bonusové body!

 • 24
  03

  Fotoalbum k úlohe Daruj druhú šancu

  Milí Recyklohráči, ďakujeme vám za zaslanie vašich krásnych prác. Vo fotogalérii si možete prezrieť to najlepšie, čo úloha č. 27 priniesla.

 • 23
  03

  Vyhodnotenie úlohy DARUJ DRUHÚ ŠANCU

  Prinášame vám vyhodnotenie 27. úlohy - DARUJ DRUHÚ ŠANCU :)

 • 07
  03

  Festival Hory a mesto

  Srdečne vás pozývame na festival Hory a mesto, ktorý sa uskutoční 6.-10. apríla v bratislavskom nákupnom centre Aupark. V piatok 8. apríla od 10:00 pre vás bude prichystaný náučný eko chodník, ktorým vás prevedie organizačný tím Recyklohier. Príďte si s nami zasúťažiť, zabaviť sa a rozšíriť svoje obzory o ekológii :)

 • 09
  02

  Nový partner projektu Recyklohry

  Milí Recyklohráči, od 1.1.2016 získali Recyklohry nového partnera. Je ním spoločnosť Fast plus, ktorá prevádzkuje maloobchodnú sieť predajní elektroniky PLANEO elektro. Iste ich poznáte aj z vášho mesta :) Ich elektroniku budete mať možnosť už onedlho objednávať z nášho katalógu odmien a urobiť tak radosť sebe, i svojím žiakom.

 • 20
  01

  Nová úloha - Daruj druhú šancu

  Milí Recyklohráči, prinášam vám novú úlohu s názvom Daruj druhú šancu. Verím, že sa opať v hojnom počte zapojíte, zasúťažíte si s nami o pekné bodíky a zároveň tým aktívne prispejete k ochrane životného prostredia. Kompletné znenie úlohy nájdete na našich stránkach www.recyklohry.sk v sekcii Aktuálne úlohy.

 • 22
  12

  Výhercovia vianočných zápisníkov

  Milí Recyklohráči, v sekcii aktuálnych úloh nájdete vyhodnotenie Špeciálnej úlohy pre učiteľov. Zápisníky sa už minuli, ale ešte stále máte možnosť získať pre svoju školu 50 bodov. Stačí ak do 31.12. vyjadríte svoj názor na Recyklohry a pošlete nám ho cez naše stránky www.recyklohry.sk.

 • 16
  12

  Špeciálna vianočná úloha pre učiteľov

  Zasúťažte si s nami o pekný zápisník a malé prekvapenie! Stačí keď nám do 31.12. napíšete váš názor na Recyklohry a budete medzi 30-timi najrýchlejšie odpovedajúcimi. Bližšie informovácie o úlohe získate v sekcii Aktuálne úlohy.

1304
registrovaných škôl
COOKIES
Recyklohry potrebuje Váš súhlas k využitiu jednotlivých dát, aby Vám okrem iného, mohol ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na tlačidlo Prijať všetko.
Prijať všetko
Súhlas môžete odmietnuť tu.