Novinky a aktuality

Organizačné pokyny k novému školskému roku

Máme za sebou prvý školský týždeň a verím, že ste sa už všetci dostali do správneho tempa. Ak by som to mala posúdiť podľa množstva objednávok, ktoré nám prichádzajú, tak už máte mnohí zaradenú tú najvyššiu rýchlosť. :-) A to je fajn, lebo ani v Recyklohrách nezaháľame.

Prinášame Vám v skratke zopár organizačných a prevádzkových informácii, ktoré nám pomôžu dostať sa bez menších problémov zo septembra až do júna.

  • Do katalógu odmien sme pridali nové odmeny, verím, že sa Vám budú páčiť. Nájdete tam novú elektroniku, knihy, spoločenské hry a mnoho iného. Nezabúdajte, že minimálna objednávka je za 300 bodov.
  • Súťaž v zbere mobilov sa uskutoční až v druhom polroku školského roka, teda v období  január/február. Chcem Vás preto poprosiť, ak budete mať od detí mobilné telefóny, odkladajte si ich do osobitnej krabice a ich odvoz objednajte až v rámci súťaže v zbere mobilov.
  • Objednávky odvozu tonerov, batérii a elektroodpadu nám posielajte výhradne cez web stránku (odvoz nám nenahlasujte cez e-mail ani telefonicky). Výnimku majú len školy, ktoré majú s prihlásením a zaslaním objednávky technický problém. 
  • Chladničky budeme zo škôl odvážať len v prípade, že sú vyradené z majetku školy a po predošlej konzultácii na info@recyklohry.sk alebo na 0948 405530.

 

Späť
1296
registrovaných škôl
COOKIES
Recyklohry potrebuje Váš súhlas k využitiu jednotlivých dát, aby Vám okrem iného, mohol ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na tlačidlo Prijať všetko.
Prijať všetko
Súhlas môžete odmietnuť tu.