Novinky a aktuality

Fotoalbum Environmentálny kalendár | 15. 12. 2015

Milí Recyklohráči, v sekcii Fotogaléria od dnes nájdete už aj nový album s názvom Environmentálny kalendár. Verím, že vás všetky krásne totemy i kalendáre potešia a do budúcna vám poskytnú inšpiráciu ako na to :) V sekcii Na stiahnutie nájdete zverejnené 3 originálne kalendáre zo ZŠ s MŠ Ubľa, zo SOŠ v Trnave a zo ZŠ v Senici.

Vyhodnotenie úlohy Environmentálny kalendár | 09. 12. 2015

Ako už býva v Recyklohrách dobrým zvykom, aj tento raz som vyberala školy, ktoré získajú bonusových 300 až 500 bodov. Pri voľbe tých NAJ som prihliadala na splnenie všetkých bodov z CHECKLIST-u a na ďalšie hodnoty, ktoré daná práca priniesla. No a keďže sa blížia Vianoce, dovolila som si výnimočne do tohto zoznamu zaradiť o jednu školu naviac, aby malo radosť čo najviac detí :) Zoznam ocenených škol nájdete v sekcii Prehľad úloh - Vyhodnotenie úlohy

Vianočná ponuka | 12. 11. 2015

Milí Recyklohráči, Vianoce sa nám pomaličky blížia, a preto sme pre vás pripravili špeciálnu limitovanú ponuku, z ktorej si určite vyberiete. Nájdete tu vianočné dekoratívne predmety, užitočné vecičky, či malé darčeky, ktoré zaručene vyčaria úsmev na tvári malým i veľkým recyklohráčom.

Nová úloha - Environmentálny kalendár | 06. 10. 2015

Milí Recyklohráči, netrvalo dlho a po úvodnej rozcvičke vo forme Jesennej previerky prichádza nová úloha – tento raz kreatívna, tak ako to máte radi. Verím, že si opať s Recyklohrami užijete kopec zábavy a získate pre svoju školu pekné bodíky.

Vyhodnotenie Jesennej previerky | 24. 09. 2015

Milí Recyklohráči, do 24. úlohy s názvom Jesenná previerka sa zapojilo 132 škol. Aj keď bola úloha primárne určená učiteľom, neraz sa stalo, že im ochotne pomohli aj ich žiaci. Ako bolo už v zadaní prízvukované, body boli priznané len bezchybne vyplneným previerkam.

Fotografie z 1. Európskeho dňa recyklácie batérií | 17. 09. 2015

Milí Recyklohráči, v sekcii Fotogaléria od dnes nájdete nový album s názvom 1. Európsky deň recyklácie batérií, ktorý zachytáva momenty z tejto skvelej akcie.  

Najaktívnejšie školy v šk. roku 2014/15 | 10. 09. 2015

Milí Recyklohráči, prinášam vám zoznam škol, ktoré sa v minulom školskom roku 2014/15 najviac spomedzi všetkých zapájali do vyhlásených úloh, pričom mnohé z ich prác boli aj ocenené. Rovnako usilovne však zbierali aj elektroodpad a batérie.

1. Európsky deň recyklácie batérií | 07. 09. 2015

Srdečne vás pozývame osláviť s nami 1. európsky deň recyklácie použitých batérií a akumulátorov, ktorý sa uskutoční 9. septembra 2015 v priestoroch nákupného centra AUPARK v Bratislave. Program bude prebiehať od 10:00 do 18:00. Príďte sa zabaviť a dozvedieť sa čosi viac o „živote" batérií, o tom kam s nimi, keď doslúžia, i o tom koľko prírodných zdrojov ušetríme ich recykláciou. Bližšie informácie o programe nájdete TU. Tešíme sa na vás!

Začiatok školy s novou úlohou! | 02. 09. 2015

Milí recyklohráči, drahé recyklohráčky! Srdečne vás vítam v novom školskom roku 2015/2016. Teší ma, že sa v Recyklohrách opať stretávame. Verím, že ste si cez prázdniny skvele oddýchli, načerpali nové sily a dopriali si presne to, po čom ste túžili. Aby sme vám aspoň troška uľahčili návrat do školy, pripravili sme pre vás novú úlohu. Precvičíte si nielen svoje mozgové závity, ale absolvujete svoju prvú previerku v tomto školskom roku!  Predveďte všetkým, že Recyklohry máte v malíčku a žiadna otázka vás nezaskočí! Zadanie si možete prezrieť TU, ale aj v sekcii aktuálnych úloh, tak ako obvykle.

Hor sa na prázdniny! | 02. 07. 2015

Ani sme sa nenazdali a je tu prvý prázdninový mesiac júl :) Verím, že si zaslúžené prázdniny užijete naplno, či už ich strávite s rodinou, či priateľmi, pri vode, či na horách, športovaním alebo len tak leňošením na slniečku. Prajem Vám krásne leto plné dobrodružstiev a oddychu.

To najlepšie, čo priniesla úloha ku Dňu Zeme | 27. 05. 2015

Milí naši recyklohráčski priatelia, s radosťou vám prinášam ukážku prác, ktoré boli v rámci úlohy ku Dňu Zeme ocenené. Aj touto cestou sa možme spoločne inšpirovať a vzájomne sa povzbudzovať k aktívnemu vytváraniu krajšieho a zdravšieho životného prostredia. Fotografie vlajok Zeme, ktoré šikovné deti so svojimi učiteľmi vytvorili, nájdete v sekcii Fotogaléria.

Vyhodnotenie 23. úlohy pri príležitosti Dňa Zeme | 20. 05. 2015

Milá pani učiteľka, pán učiteľ, ďakujem vám, že ste sa v takom hojnom počte zúčasnili našej poslednej úlohy, ktorá bola zároveň oslavou našej krásnej planéty Zeme. Spolu s deťmi ste vytvorili úžasné diela, ktoré si zasluhujú byť patrične ocenené. Ako bolo už pri vyhlásovaní úlohy avizované, 20 najšikovnejších škol získa bonusové body. Prinášam vám teda ZOZNAM tých NAJ škol, ktoré prejavili najvačšiu usilovnosť,originalitu, či šikovnosť a dokonca sa im nelenilo ani vyhrnúť si rukávy a pustiť sa do vytvárania zdravšieho životného prostredia. Všetkým oceneným, i tým, ktorým to tento raz nevyšlo, z úprimného srdca ďakujem. Skvele sa mi s vami spolupracovalo! /images/uploaded/files/Vyhodnotenie_%C3%BAloh-_opravene_pdf.pdf  

Nová úloha pri príležitosti Dňa Zeme | 26. 03. 2015

Milí naši recyklohráči, s príchodom jari Vám prinášame novú úlohu, ktorou možete spolu s nami príjemne osláviť blížiaci sa Deň Zeme (22.4.2015) a zabaviť sa pritom so spolužiakmi. Veríme, že sa pri našich úlohách príliš nezapotíte a aj napriek dlhému zimnému leňošeniu sa aktívne zapojíte a získate tak pre svoju školu ďalšie body. Prajeme veľa zdaru :)      http://recyklohry.sk/sk/tasks/detail/?id=90

Vyhodnotenie 21.úlohy | 24. 03. 2015

V jesennej úlohe ste nám okrem Vašich schopností mohli ukázať aj Vaše dobré srdiečka a body venované za splnenie 21.úlohy ste mohli symbolicky venovať UNICEF. Keďže skoro všetky školy, ktoré sa do úlohy zapojili, venovali svoje body UNICEF, podarila sa nám vyzbierať naozaj pekná suma, ktorá bude použitá na nákup školských potrieb pre deti v najchudobnejších častiach Afriky. Ste zvedaví ako úloha dopadla?

Príďte sa zabaviť na festival Hory a mesto! | 11. 03. 2015

Festival Hory a mesto aj tento rok pozýva žiakov, študentov a učiteľov na Festivalový náučný chodník. Veríme, že popri všetkých aktivitách náučného chodníka navštívite aj stánok ASEKOL SK, zabavíte sa a dozviete sa mnoho nových poznatkov a zaujímavostí.

Prihlásenie

Zabudli ste heslo?

1260 registrovaných škôl

Nie je nainštalovaný flash plugin.