Novinky a aktuality

Vyhodnotenie úlohy DARUJ DRUHÚ ŠANCU | 23. 03. 2016

Prinášame vám vyhodnotenie 27. úlohy - DARUJ DRUHÚ ŠANCU :)

Festival Hory a mesto | 07. 03. 2016

Srdečne vás pozývame na festival Hory a mesto, ktorý sa uskutoční 6.-10. apríla v bratislavskom nákupnom centre Aupark. V piatok 8. apríla od 10:00 pre vás bude prichystaný náučný eko chodník, ktorým vás prevedie organizačný tím Recyklohier. Príďte si s nami zasúťažiť, zabaviť sa a rozšíriť svoje obzory o ekológii :)

Nový partner projektu Recyklohry | 09. 02. 2016

Milí Recyklohráči, od 1.1.2016 získali Recyklohry nového partnera. Je ním spoločnosť Fast plus, ktorá prevádzkuje maloobchodnú sieť predajní elektroniky PLANEO elektro. Iste ich poznáte aj z vášho mesta :) Ich elektroniku budete mať možnosť už onedlho objednávať z nášho katalógu odmien a urobiť tak radosť sebe, i svojím žiakom.

Nová úloha - Daruj druhú šancu | 20. 01. 2016

Milí Recyklohráči, prinášam vám novú úlohu s názvom Daruj druhú šancu. Verím, že sa opať v hojnom počte zapojíte, zasúťažíte si s nami o pekné bodíky a zároveň tým aktívne prispejete k ochrane životného prostredia. Kompletné znenie úlohy nájdete na našich stránkach www.recyklohry.sk v sekcii Aktuálne úlohy.

Výhercovia vianočných zápisníkov | 22. 12. 2015

Milí Recyklohráči, v sekcii aktuálnych úloh nájdete vyhodnotenie Špeciálnej úlohy pre učiteľov. Zápisníky sa už minuli, ale ešte stále máte možnosť získať pre svoju školu 50 bodov. Stačí ak do 31.12. vyjadríte svoj názor na Recyklohry a pošlete nám ho cez naše stránky www.recyklohry.sk.

Špeciálna vianočná úloha pre učiteľov | 16. 12. 2015

Zasúťažte si s nami o pekný zápisník a malé prekvapenie! Stačí keď nám do 31.12. napíšete váš názor na Recyklohry a budete medzi 30-timi najrýchlejšie odpovedajúcimi. Bližšie informovácie o úlohe získate v sekcii Aktuálne úlohy.

Fotoalbum Environmentálny kalendár | 15. 12. 2015

Milí Recyklohráči, v sekcii Fotogaléria od dnes nájdete už aj nový album s názvom Environmentálny kalendár. Verím, že vás všetky krásne totemy i kalendáre potešia a do budúcna vám poskytnú inšpiráciu ako na to :) V sekcii Na stiahnutie nájdete zverejnené 3 originálne kalendáre zo ZŠ s MŠ Ubľa, zo SOŠ v Trnave a zo ZŠ v Senici.

Vyhodnotenie úlohy Environmentálny kalendár | 09. 12. 2015

Ako už býva v Recyklohrách dobrým zvykom, aj tento raz som vyberala školy, ktoré získajú bonusových 300 až 500 bodov. Pri voľbe tých NAJ som prihliadala na splnenie všetkých bodov z CHECKLIST-u a na ďalšie hodnoty, ktoré daná práca priniesla. No a keďže sa blížia Vianoce, dovolila som si výnimočne do tohto zoznamu zaradiť o jednu školu naviac, aby malo radosť čo najviac detí :) Zoznam ocenených škol nájdete v sekcii Prehľad úloh - Vyhodnotenie úlohy

Vianočná ponuka | 12. 11. 2015

Milí Recyklohráči, Vianoce sa nám pomaličky blížia, a preto sme pre vás pripravili špeciálnu limitovanú ponuku, z ktorej si určite vyberiete. Nájdete tu vianočné dekoratívne predmety, užitočné vecičky, či malé darčeky, ktoré zaručene vyčaria úsmev na tvári malým i veľkým recyklohráčom.

Nová úloha - Environmentálny kalendár | 06. 10. 2015

Milí Recyklohráči, netrvalo dlho a po úvodnej rozcvičke vo forme Jesennej previerky prichádza nová úloha – tento raz kreatívna, tak ako to máte radi. Verím, že si opať s Recyklohrami užijete kopec zábavy a získate pre svoju školu pekné bodíky.

Vyhodnotenie Jesennej previerky | 24. 09. 2015

Milí Recyklohráči, do 24. úlohy s názvom Jesenná previerka sa zapojilo 132 škol. Aj keď bola úloha primárne určená učiteľom, neraz sa stalo, že im ochotne pomohli aj ich žiaci. Ako bolo už v zadaní prízvukované, body boli priznané len bezchybne vyplneným previerkam.

Fotografie z 1. Európskeho dňa recyklácie batérií | 17. 09. 2015

Milí Recyklohráči, v sekcii Fotogaléria od dnes nájdete nový album s názvom 1. Európsky deň recyklácie batérií, ktorý zachytáva momenty z tejto skvelej akcie.  

Najaktívnejšie školy v šk. roku 2014/15 | 10. 09. 2015

Milí Recyklohráči, prinášam vám zoznam škol, ktoré sa v minulom školskom roku 2014/15 najviac spomedzi všetkých zapájali do vyhlásených úloh, pričom mnohé z ich prác boli aj ocenené. Rovnako usilovne však zbierali aj elektroodpad a batérie.

1. Európsky deň recyklácie batérií | 07. 09. 2015

Srdečne vás pozývame osláviť s nami 1. európsky deň recyklácie použitých batérií a akumulátorov, ktorý sa uskutoční 9. septembra 2015 v priestoroch nákupného centra AUPARK v Bratislave. Program bude prebiehať od 10:00 do 18:00. Príďte sa zabaviť a dozvedieť sa čosi viac o „živote" batérií, o tom kam s nimi, keď doslúžia, i o tom koľko prírodných zdrojov ušetríme ich recykláciou. Bližšie informácie o programe nájdete TU. Tešíme sa na vás!

Začiatok školy s novou úlohou! | 02. 09. 2015

Milí recyklohráči, drahé recyklohráčky! Srdečne vás vítam v novom školskom roku 2015/2016. Teší ma, že sa v Recyklohrách opať stretávame. Verím, že ste si cez prázdniny skvele oddýchli, načerpali nové sily a dopriali si presne to, po čom ste túžili. Aby sme vám aspoň troška uľahčili návrat do školy, pripravili sme pre vás novú úlohu. Precvičíte si nielen svoje mozgové závity, ale absolvujete svoju prvú previerku v tomto školskom roku!  Predveďte všetkým, že Recyklohry máte v malíčku a žiadna otázka vás nezaskočí! Zadanie si možete prezrieť TU, ale aj v sekcii aktuálnych úloh, tak ako obvykle.

Prihlásenie

Zabudli ste heslo?

1260 registrovaných škôl

Nie je nainštalovaný flash plugin.