Novinky a aktuality

Hurá prázdniny! | 06. 07. 2016

Ani sme sa nenazdali a prišiel koniec školského roka a letné prázdniny. Pevne verím, že leto si užijete naplno so všetkým čo k tomu patrí a do nového školského roku prídete oddýchnutí a dobre naladení na nové výzvy :) Želám Vám preto krásne leto plné zábavy, nových zážitkov  a oddychu.

Vyhodnotenie úlohy č.28 Nočná škola | 06. 06. 2016

Milí recyklohráči, na známosť sa všetkým dáva mimoriadna zvláštna správa :) Posledná úloha v tomto školskom roku-Nočná škola-bola vyhodnotená.  

Fotoalbum z festivalu Hory a mesto | 02. 05. 2016

Tento rok sa konal už 17. ročník medzinárodného festivalu horského filmu a dobrodružstva s názvom Hory a mesto. A Recyklohry pri tom nemohli chýbať! V našom eko kútiku, ste si mohli zahrať sudoku a osmesmerovky na otestovanie svojich environmentálnych vedomostí, vyskúšať si výrobu batérií z domácich surovín a pred každým premietaním si pozrieť krátke divadielko s baterkou Terkou :) Fotografie z akcie nájdete v našej fotogalérii.

A je tu nová úloha! | 27. 04. 2016

Milí Recyklohráči, prinášam vám novú úlohu s názvom Nočná škola. Verím, že sa pri nej na záver školského roka dobre zabavíte a popri tom získate pre svoju školu bodíky naviac :) Úlohu nájdete na našich stránkach v sekcii: Prehľad úloh.  

Súťaž o lístky na koncert Hurra Torpedo | 26. 04. 2016

Si rocker telom i dušou a vieš si zahrať hoci i na mikrovlnke? Cítiš sa občas tak trochu ako torpédo? Potom si tu správne :) Využi svoj talent a hraj s nami o lístky na koncert kapely Hurra Torpedo pre seba a svojich priateľov. Stačí ak nám zašleš fotografiu, kde zapózuješ ako „torpédo“ a hráš o 10 lístkov na piatkový koncert! Vstupenky získa ten, kto ukáže najlepší torpédo #SWAG.

Neviete čo s použitými tonermi a cartridgami? | 14. 04. 2016

Hromadia sa vám na škole staré tonery a cartridge a neviete čo s nimi? Máme pre vás skvelú správu! Objednajte si od nás zberný box na použité tonery a cartridge a zbierajte body naviac!  

Festival hory a mesto je tu! | 07. 04. 2016

Už zajtra (8.4.2016) sa vidíme na festivale Hory a mesto. Máme pre vás prichystané zaujímavé súťaže, ukážku výroby batérií z domácich surovín i eko divadielko v hlavnej roli s baterkou Terkou! Vezmite so sebou svoje vybité batérie a získajte od nás len v tento deň bonusové body!

Fotoalbum k úlohe Daruj druhú šancu | 24. 03. 2016

Milí Recyklohráči, ďakujeme vám za zaslanie vašich krásnych prác. Vo fotogalérii si možete prezrieť to najlepšie, čo úloha č. 27 priniesla.

Vyhodnotenie úlohy DARUJ DRUHÚ ŠANCU | 23. 03. 2016

Prinášame vám vyhodnotenie 27. úlohy - DARUJ DRUHÚ ŠANCU :)

Festival Hory a mesto | 07. 03. 2016

Srdečne vás pozývame na festival Hory a mesto, ktorý sa uskutoční 6.-10. apríla v bratislavskom nákupnom centre Aupark. V piatok 8. apríla od 10:00 pre vás bude prichystaný náučný eko chodník, ktorým vás prevedie organizačný tím Recyklohier. Príďte si s nami zasúťažiť, zabaviť sa a rozšíriť svoje obzory o ekológii :)

Nový partner projektu Recyklohry | 09. 02. 2016

Milí Recyklohráči, od 1.1.2016 získali Recyklohry nového partnera. Je ním spoločnosť Fast plus, ktorá prevádzkuje maloobchodnú sieť predajní elektroniky PLANEO elektro. Iste ich poznáte aj z vášho mesta :) Ich elektroniku budete mať možnosť už onedlho objednávať z nášho katalógu odmien a urobiť tak radosť sebe, i svojím žiakom.

Nová úloha - Daruj druhú šancu | 20. 01. 2016

Milí Recyklohráči, prinášam vám novú úlohu s názvom Daruj druhú šancu. Verím, že sa opať v hojnom počte zapojíte, zasúťažíte si s nami o pekné bodíky a zároveň tým aktívne prispejete k ochrane životného prostredia. Kompletné znenie úlohy nájdete na našich stránkach www.recyklohry.sk v sekcii Aktuálne úlohy.

Výhercovia vianočných zápisníkov | 22. 12. 2015

Milí Recyklohráči, v sekcii aktuálnych úloh nájdete vyhodnotenie Špeciálnej úlohy pre učiteľov. Zápisníky sa už minuli, ale ešte stále máte možnosť získať pre svoju školu 50 bodov. Stačí ak do 31.12. vyjadríte svoj názor na Recyklohry a pošlete nám ho cez naše stránky www.recyklohry.sk.

Špeciálna vianočná úloha pre učiteľov | 16. 12. 2015

Zasúťažte si s nami o pekný zápisník a malé prekvapenie! Stačí keď nám do 31.12. napíšete váš názor na Recyklohry a budete medzi 30-timi najrýchlejšie odpovedajúcimi. Bližšie informovácie o úlohe získate v sekcii Aktuálne úlohy.

Fotoalbum Environmentálny kalendár | 15. 12. 2015

Milí Recyklohráči, v sekcii Fotogaléria od dnes nájdete už aj nový album s názvom Environmentálny kalendár. Verím, že vás všetky krásne totemy i kalendáre potešia a do budúcna vám poskytnú inšpiráciu ako na to :) V sekcii Na stiahnutie nájdete zverejnené 3 originálne kalendáre zo ZŠ s MŠ Ubľa, zo SOŠ v Trnave a zo ZŠ v Senici.

Prihlásenie

Zabudli ste heslo?

1246 registrovaných škôl

Nie je nainštalovaný flash plugin.